bilgi@barisiletisimteknolojileri.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Her şeyden önce ve en önemlisi, biz sorun çözeriz. Bir elektronik cihaz sorunu ile BARIŞ İLETİŞİM’e geldiğinizde, onu tamir edecek teknik yetenek ve deneyime sahibiz. Akıllı telefonların ötesinde bilgisayar, dizüstü bilgisayar, oyun konsolu, akıllı saat, mp3 çalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik cihaz onarımları konusunda uzmanlaştık.

Amacımız, hizmet verdiğimiz herkese kazanç sağlamaktır. 2007 yılında Konya Zafer'deki ilk cep telefonu tamir atölyemizden bu yana muazzam bir şekilde büyüdük ve bu süreçte yerel hizmete olan bağlılığımız değişmedi. Dünyanın dört bir yanındaki okullara, şirketlere ve tüketicilere onarım çözümleri sağlamaya devam ediyoruz.

Doğayı Koruyoruz. Dünyanın, onu tanıdığımız haliyle, yaşamak için daha iyi bir yer olmasına yardımcı olmak için büyük ilgi gösteren bir şirket olarak eski, kullanılmış pilleri ve parçaları doğru bir şekilde geri dönüştürerek cihazların ömrünü uzatmak ve iyi durumdaki elektronik cihazların çöpe gitmesini engellemek için onları onarıyoruz. Bu uygulamalar, karbon ayak izimizi en aza indirmemizi sağlar ve doğa üzerinde olumlu etki bırakır.

Müşterilerimiz bizim için her şeydir; onların ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına için sürekli olarak büyümek, işlemlerimizi ve tekniklerimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. 6 Aylık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olmasına ne kadar değer verdiğimizin bir örneği, nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Her gün müşterilerimiz bize ne kadar mutlu ve iyi olduklarını söylemeye devam ediyor. Bu da gösterdiğimiz çabaya değiyor.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın